John & Lisa BEVERE

John (*2.6.1959 Kentucky) a Lisa (*1960) touží vidět, jak lidé prohlubují svůj důvěrný vztah s Bohem, a jak se jim daří nahlížet na věci z pohledu věčnosti. John je mezinárodně známým autorem bestsellerů (např. Satanova návnada, Blíže Bohu, Zlomení pout ustrašenosti, Jsi víc než kolik vážíš), kterých se již prodalo několik milionů kusů ve více než 40 jazycích. Ve svých vyučujících materiálech odkrývají pravdy, které člověka vedou k setkání s Bohem na nové úrovni. Jejich posláním je transparentně hlásat pravdu, která obrací srdce lidí k Bohu. Se smělostí mluví do aktuálních potřeb dnešní církve a vedou křesťany ke svatosti a opravdovosti v jejich osobních životech i životech sborů a církví. Oba jsou také populárními řečníky na mnoha konferencích a moderátory televizního programu The Messenger, který je sledován ve 216 národech. John a jeho žena Lisa, žijí se svými čtyřmi syny v Coloradu.

Knihy evangelického autora Johna Bevereho vedou lidi ke svatosti a najdete je přeložené do češtiny ke stažení na níže uvedeném odkaze. Kromě knih jsou zde i videa a audio poslech těchto knih v českém jazyce.

Sama jsem začala číst knihu ZNIČTE KRYPTONIT, která obsahuje hluboké pravdy o tom, co paralyzuje duchovní život jedince i církve jako celku. Cenná zamyšlení vedou k poznání pravdy, k osobnímu pokání a lásce k  bližním.

Přeji Vám pěknou zážitek s duchovní knihou.