Na prázdniny s knihou II

Berete si na dovolenou knihu? Čtete na cestách, u moře či v horách? Máte raději knihu nebo čtete z elektronických pomůcek? Vybíráte si lehké čtení, detektivku, román nebo studii, dějiny, rozhovory, duchovní četbu?

Máte-li chuť podělit se s námi o vaše letní dovolenkové zážitky, zašlete nám fotografii s knihou na vzdálených letních místech. Fotografii prosím zašlete do 30. září 2024 na adresu knihovna.brno@biskupstvi.cz. Fotografie s vaším svolením vystavíme a nejhezčí odměníme – jak jinak, než knihou.

Těšíme se na Vaše zprávy a fotografie. 

Přejeme krásné léto s knihou. 

Pravidla a podmínky letní soutěže „Na prázdniny s knihou“

  • Letní fotografické  soutěže Knihovny Biskupství brněnského „Na prázdniny s knihou“ (dále jen “soutěž”)se mohou zúčastnit amatérští i profesionální zájemci starší patnácti let. Každý autor může zaslat maximálně tři různé fotografie.
  • Tématem fotografie, která nesmí být starší než dva roky, musí být kniha – na různých místech, v různých prostředích, situacích, na cestách, s lidmi nebo bez nich
  • Fotografie je možné zasílat elektronicky na adresu knihovna.brno@biskupstvi.cz nebo poštou (Knihovna Biskupství brněnského, Kamenná 36, 639 00 Brno), s popisem o jakou knihu se jedná, kde a kdy je vyfocena.   
  • Dále je potřeba uvést jméno a kontakt k případnému předání výhry.
  • Uzávěrka soutěže je 30. září 2024
  • Dobrovolným zasláním fotografie uděluje účastník soutěže Knihovny Biskupství brněnského „Na prázdniny s knihou“ souhlas, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávala Knihovna Biskupství brněnského osobní a kontaktní údaje dobrovolně poskytnuté účastníky soutěže. Zároveň udělují účastníci souhlas a licenci v nezbytném rozsahu k bezúplatnému zveřejnění dobrovolně poskytnuté fotografie na webových stránkách knihovny, a to pouze pro účely soutěže.

Způsob vyhodnocení:

  • Všechny zaslané fotografie budou zveřejněny na webu knihovna.biskupstvi.cz
  • Porota vybere 5 nejkrásnějších, nejzajímavějších, nejpoutavějších fotografií a z nich budou vylosováni dva výherci, kteří obdrží knižní dary.