“Na prázdniny s knihou” – naše letní soutěž o nejkrásnější fotografii

Děkujeme všem, kteří se s námi podělili o své letní zážitky s knihou – ať už z chvilek doma nebo z cest domácích či zahraničních. Už známe pět nejkrásnějších fotografií s knihou. Patnáctičlenná komise  pastoračního oddělení bodovala a výsledek vidíte níže. 

Z těchto fotografií vylosuje biskupský vikář  pro pastoraci šťastného vítěze. 

 

 

Pět vítězných fotografií, které postupují do slosování

Děkujeme za zaslané fotografie

Berete si na dovolenou knihu? Čtete na cestách, u moře či v horách? Máte raději knihu nebo čtete z elektronických pomůcek? Vybíráte si lehké čtení, detektivku, román nebo studii, dějiny, rozhovory, duchovní četbu?

Máte-li chuť podělit se s námi o vaše letní dovolenkové zážitky, zašlete nám fotografii s knihou na vzdálených letních místech. Fotografii prosím zašlete do 30. září 2023 na adresu knihovna.brno@biskupstvi.cz. Fotografie s vaším svolením vystavíme a nejhezčí odměníme. Vítěz získá knihu, s kterou může cestovat po církevních památkách České republiky: 

777 kostelů, klášterů a kaplí České republiky.

Těšíme se na Vaše zprávy a fotografie. 

Přejeme krásné léto s knihou. 

Pravidla a podmínky letní soutěže
„Na prázdniny s knihou“

  • Letní fotografické  soutěže Knihovny Biskupství brněnského „Na prázdniny s knihou“ (dále jen “soutěž”)se mohou zúčastnit amatérští i profesionální zájemci starší patnácti let. Každý autor může zaslat maximálně tři různé fotografie.
  • Tématem fotografie, která nesmí být starší než dva roky, musí být kniha – na různých místech, v různých prostředích, situacích, na cestách, s lidmi nebo bez nich
  • Fotografie je možné zasílat elektronicky na adresu knihovna.brno@biskupstvi.cznebo poštou (Knihovna Biskupství brněnského, Kamenná 36, 639 00 Brno), s popisem o jakou knihu se jedná, kde a kdy je vyfocena.   
  • Dále je potřeba uvést jméno a kontakt k případnému předání výhry.
  • Uzávěrka soutěže je 30. září 2023
  • Dobrovolným zasláním fotografie uděluje účastník soutěže Knihovny Biskupství brněnského „Na prázdniny s knihou“ souhlas, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávala Knihovna Biskupství brněnského osobní a kontaktní údaje dobrovolně poskytnuté účastníky soutěže. Zároveň udělují účastníci souhlas a licenci v nezbytném rozsahu k bezúplatnému zveřejnění dobrovolně poskytnuté fotografie na webových stránkách knihovny, a to pouze pro účely soutěže.

Způsob vyhodnocení:

  • Všechny zaslané fotografie budou zveřejněny na webu knihovna.biskupstvi.cz
  • Porota vybere 5 nejkrásnějších, nejzajímavějších, nejpoutavějších fotografií a z nich bude vylosován jeden výherce, který obdrží knihu 777 kostelů, klášterů a kaplí v České republice